Tyč Garden SB 08/1800 mm, oceľ/plast, zelená, oporná k paradajkám

Kód: 211776
0,80 €
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Tyč Garden 1800 mm vysoká a s priemerom 8 mm je oceľová tyč, ktorá je pokrytá plastom v zelenej farbe a slúži ako opora pre paradajky, uhorky a iné popínavé rastliny. Tento druh tyče je ideálny pre záhradníkov, ktorí chcú mať svoje rastliny pevne ukotvené a podporované v ich raste.
 
Oceľová tyč s plastovým povrchom v zelenej farbe sa vyznačuje svojou pevnosťou, odolnosťou voči poveternostným podmienkam a ľahkosťou pri manipulácii. Dizajn tyče je štíhly a praktický, čo umožňuje jeho jednoduchú manipuláciu a ľahkú inštaláciu do pôdy.
 
Tyč slúži ako oporná konštrukcia pre paradajky, uhorky a iné popínavé rastliny, čím zaručuje ich pevnosť a správny rast. Vďaka tomu, že je tyč v zelenej farbe, dokonale sa hodí do záhrady a nehrozí, že by kazila celkový vzhľad.
 
Tyč s plastovým povrchom v zelenej farbe má štandardnú dĺžku a výšku, ktorá umožňuje jej použitie v rôznych typoch záhrad a pre rôzne druhy rastlín. Produkt je ľahký na údržbu a skladovanie, a preto je ideálny pre záhradkárov a záhradné nadšencov, ktorí hľadajú kvalitné a praktické riešenie pre oporu svojich popínavých rastlín.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: