Trávniková obruba zatĺkacia zelená 1 ks

Kód: D1063-1
Značka: PABAP
0,25 €
Skladom (400 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Predstavujeme vám zatĺkaciu obrubu trávnika, ideálnu pomôcku pre záhradníkov a záhradných nadšencov. Táto obruba je navrhnutá tak, aby zabránila nežiaducemu rozrastaniu trávnika do okrajových záhonov a súčasne zamedzila prepadaniu mulčovacej kôry do trávnika, čo vám pomôže udržať váš záhradný priestor v dokonalom stave.

Čo robí túto obrubu tak obľúbenou medzi záhradníkmi? Je to vďaka niekoľkým skvelým vlastnostiam. Po prvé, jej montáž je veľmi jednoduchá a rýchla, čo vám ušetrí čas a námahu pri úprave vášho záhradného okolia. A ak by sa stala nejaká škoda na obrube, nemusíte sa obávať, pretože výmena je jednoduchá.

Obruba je vyrobená z vysokokvalitnej umelej hmoty, čo zaručuje jej dlhú životnosť a odolnosť voči vonkajším vplyvom počasia. Farebné prevedenie v zelenej farbe dodáva vašej záhrade prírodný vzhľad a ladí so zelenými tónmi trávnika.

Technické parametre tejto obruby sú nasledovné:

  • Šírka obruby: 15 cm
  • Výška obruby: 12 cm
  • Predávame ju na kusy, takže si môžete objednať presne toľko, koľko potrebujete pre vašu záhradu.

Táto zatĺkacia obruba trávnika vám umožní mať vašu záhradu v krásnom poriadku a oddelenú od trávniku a mulčovacej kôry. Vyberte si ju ešte dnes a urobte si radosť jednoduchou údržbou a skvele vyzerajúcim záhradným prostredím!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: