Nádrže pre dažďovú vodu, žumpy, septiky

V našej kategórii nádrží pre zber dažďovej vody aj na spracovanie vody nájdete široký výber rôznych typov nádrží. Ak máte záujem o zber dažďovej vody pre zalievanie záhrady alebo napojenie na domácnosť, môžete si vybrať z našej ponuky nádrží na zber dažďovej vody rôznych objemov a tvarov. Nádrž na dažďovú vodu vám pomôže vytvoriť zásoby vody, ktorú môžete následne využiť napríklad na polievanie počas dní bez zrážok. 

Plastová nádrž na dažďovú vodu s ponorným čerpadlom predstavuje jednoduché riešenie pre vašu záhradu. Stačí ju napríklad prepojiť so záhradnou hadicou, či načerpať vodu do krhly a nazbieranú vodu môžete kedykoľvek použiť na zavlažovanie. Podzemná nádrž na dažďovú vodu navyše v záhrade nezaberá zbytočné miesto, ani neničí estetický vzhľad záhrady. 

Okrem toho ponúkame tiež kvalitné žumpy pre zber a spracovanie odpadových vôd z domácnosti a komerčných objektov. Plastové žumpy z našej ponuky sú dostupné v rôznych veľkostiach a s rôznymi typmi odtokov a filtrov, aby zabezpečili optimálne spracovanie odpadových vôd.

Pre tých, ktorí hľadajú robustné riešenie na úpravu odpadových vôd, ponúkame septiky vyrobené z kvalitných materiálov. Dostupné sú v rôznych objemoch a konfiguráciách, aby vyhovovali vašim potrebám.

Či už hľadáte zbernú nádrž na dažďovú vodu, žumpu alebo septik, veríme, že z našej širokej ponuky rôznych druhov nádrží si vyberiete.

Najpredávanejšie

14 položiek celkom
nadrz 3000 AQ3000
nadrz 5000 AQ5000
nadrz 6000 AQ6000