Syngenta Revus 250 SC 25 ml AG

Kód: 23458872
4,10 €
Skladom (8 ks)
Fungicídny prípravok vo forme suspenzného koncentrátu určený k ochrane zemiakov proti plesni zemiakovej.
 
Výrobca: SYNGENTA Agro AG, Švajčiarsko

Účinná látka: mandipropamid 250 g/l
 
Balenie: 10 ml,25 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

Pôsobenie prípravku:

Revus
 je novy fungicíd proti plesni zemiakovej s úplne novou účinnou latkou  a unikátnou technológiou vďaka ktorej je prípravok prakticky nezmývateľný a poskytuje dokonalú dlhodobú ochranu porastu. Má vynikajúci preventívny a čiastočný liečebný účinok. Najlepšie výsledky pri ochrane zemiakov dosiahnete, pokiaľ je prípravok Revus aplikovaný preventívne, alebo v skorom štádiu vývoja choroby.

Revus môžete v zemiakoch aplikovať kedykoľvek v období od júna do septembra v závislosti od odrody, od rastovej fázy BBCH 39 (porast je uzavretý) do rastovej fázy BBCH 91 (začiatok žltnutia listov). Interval medzi ošetreniami je 7 – 10 dni. Prípravok Revus môžete v jednej sezóne použiť maximálne 6 krát. Ošetrujte zasadne preventívne, alebo najneskôr pri zistení prvých príznakov choroby. Optimálna dávka prípravku sa určuje podľa sily infekčného tlaku. Pri silnejšom infekčnom tlaku je potrebne použiť hornú hranicu dávky.
 
Používajte prípravok na ochranu rastlín bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o prípravku.
 
Rozsah a spôsob dávkovania prípravku:

Plodina

Škodlivý činiteľ

Dávka do 10 L vody na 100m2

Čakacia lehota v dňoch

Povolené kombinácie a poznámky

Zemiaky

Pleseň zemiakov (fytoftóra)

4-5 ml

3 dni

Maximálne 3 aplikácie počas vegetácie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: