Poklop šachtový 315 A15 bez rámu zaťaženie 1,5t

Kód: 1315
13,80 €
Skladom (316 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Poklop šachtový 315 A15 bez rámu je produkt určený na krytie šácht, vodovodných a kanalizačných výkopov a podobne. Jeho rozmery priemer 315, čo znamená, že dokonale zapadne do šachty s danými parametrami. Tento typ poklopu má nosnosť A15, čo znamená, že dokáže uniesť maximálnu hmotnosť vozidla 1,5 tony.

Jedná sa o produkt, ktorý neobsahuje rám, preto je určený pre inštaláciu do existujúcich rámov, ktoré sú v miestach, kde sa poklop bude používať. Jeho konštrukcia je navrhnutá tak, aby bola odolná voči namáhaniu, korózii a poveternostným vplyvom, ktoré môžu ovplyvniť jeho kvalitu a bezpečnosť.

Tento typ poklopu je určený na použitie na verejných miestach, ako sú napríklad cesty, chodníky, parkoviská a podobne. Jeho nosnosť A15 znamená, že dokáže uniesť väčšinu bežných vozidiel a je vhodný pre oblasť s nízkou dopravnou záťažou.

Vďaka svojim rozmerným a nosnostným vlastnostiam zabezpečuje tento produkt bezpečnosť a plynulosť prechodu chodcov a vozidiel na miestach, kde je inštalovaný. Tento typ poklopu je vysoko odolný a spoľahlivý.

Šachtový poklop, slúži na zakrytie revíznej šachty, proti vpádu predmetov a ľudí, je prichytený o revízny komín pomocou 2 skrutiek, ktoré sa zarežú do tela komínu.

Druh položky   Šachtový      poklop
Priemer revízneho otvoru   315 mm
Trieda zaťaženia      A15
Nosnosť   1500 kg
Materiál       PP

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: