Metarex M proti slimákom a slizniakom 500 g

Kód: 8802
6,70 €
Skladom (25 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Metarex M je produkt určený na boj proti slimákom a slizniakom. Ide o granulovanú návnadu, ktorá je navrhnutá tak, aby bola atraktívna pre slimáky a slizniaky a zároveň účinná pri ich kontrolne. Balenie tohto produktu obsahuje 500 gramov granulí.
 
Tento produkt obsahuje účinnú látku s názvom metaldehyd, ktorá je jednou z najúčinnejších látok na zabíjanie slimákov a slizniakov. Metaldehyd je chemická látka, ktorá pôsobí na nervový systém týchto živočíchov a spôsobuje, že sa stratia schopnosti pohybovať sa a nakoniec uhynú.
 
Granulovaná forma Metarexu M umožňuje jeho jednoduché aplikovanie na zemi a iných povrchoch, kde sa vyskytujú slimáky a slizniaky. Návnada je navyše navrhnutá tak, aby bola odolná voči vlhkosti, takže môžete použiť produkt aj v daždivých obdobiach. Okrem toho sa granuly nezmiešajú s pôdou a nepoškodia rastliny v okolí.
 
Je dôležité aplikovať Metarex M v súlade s návodom na obale. Tento produkt by sa mal skladovať v suchom a chladnom prostredí, mimo dosahu detí a domácich zvierat, aby sa zabránilo neúmyselnému poškodeniu alebo otrave.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: