Lepová páska Strend Pro na ochranu stromov pred škodcami 5 cm/5 m

Kód: 090062
2,10 €
Skladom (19 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Lepová páska na ochranu stromov pred škodcami je v podstate dlhá páska z lepenky, ktorá sa používa na zabránenie proti škodlivému hmyzu alebo malým zvieratám, ako sú mravce, slimáky alebo myši, aby sa dostali na strom a poškodili ho.
 
Táto špecifická páska má šírku 5 cm a dĺžku 5 metrov. Je pokrytá lepidlom na jednej strane, ktorá má za úlohu zachytiť a zabraňovať pohybu škodcov. Na druhej strane je zvyčajne ochranný papier, ktorý sa musí odstrániť pred použitím.
 
Použitie lepovej pásky je jednoduché. Musí sa obtočiť okolo kmeňa stromu v určitej výške, aby sa zabránilo pohybu škodcov nad ňou. Ak sa škodcovia pokúsia preliezť cez pásku, prilepia sa na pásku a zabráni sa tak poškodeniu stromu. Je dôležité, aby sa lepová páska pravidelne kontrolovala a v prípade potreby vymenila.
 
Použitie lepovej pásky na ochranu stromov pred škodcami je ekologický a bezpečný spôsob, ako chrániť rastliny bez použitia chemických prostriedkov, ktoré by mohli byť škodlivé pre ľudí a zvieratá. Je to ideálny spôsob ochrany ovocných stromov, záhrad a lesných plodín pred poškodením a stratou úrody.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: