Kryštalické hnojivo štartovacie s lignohumátom MINERAL 400g

Kód: 13193191
Značka: FORESTINA
4,10 €
Skladom (15 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Kryštalické hnojivo Mineral s Lignohumátom je vodou bezo zvyšku rozpustné hnojivo obsahujúce dusík, fosfor, draslík, horčík, bór, molybdén, mangán, železo, meď a zinok vo vyváženom pomere. Hnojivá možno použiť v závlahových systémoch, kvapkovej závlahe, hydropónií, alebo postrekom na list. Tento druh hnojiva je navyše obohatený o lignohumát je vhodný pre všetky druhy rastlín.
Zaisťuje rýchle naštartovanie vývoja rastlín a urýchľuje prechod do obdobia produkcie. Pri správnom dávkovaní nezasoluje pôdu.
Je ľahko rozpustné. Prospieva organizmom žijúcim v pôde.Výrazne zlepšuje zdravotný stav rastlín (obranyschopnosť).
Zvyšuje príjem živín a následne znižuje vyplavovanie prebytočných minerálnych hnojív do spodných vôd.
 
ZLOŽENIE
 
19% N + 6% P2O5 + 20% K2O + 3% MgO + 12% S + mikroprvky
 
POUŽITIE

Kryštalické hnojivo Mineral s Lignohumátom Štartovacie je určené na výživu všetkých druhov rastlín na začiatku vegetačného cyklu. Je zárukou následného vysokého nasadenia kvetov, u plodovej zeleniny a ovocia bohatéj úrody. Hnojenie vykonávame zálievkou, alebo postrekom na list.
Pre zálievku 20 g hnojiva (1 odmerka) do 20 l vody, zamiešame a zalievame. Zálievkové hnojenie aplikujeme v období začiatku vegetácie 1x za týždeň.
Pri postreku na list zmiešame 10 g hnojiva (1/2 odmerky) s 20 l vody a aplikujeme 1x za týždeň. Postrek vykonávame ráno, alebo večer aby nedošlo k popáleniu listov.
 
Balenie 400 g vystačí približne na 400 l zálievky, alebo 800 l postreku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: