HT odbočka 50/40/67° redukovaná

Kód: 13062
1,15 €
Skladom (50 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Odpadová HT odbočka 50/40/67° redukovaná je výrobok určený pre použitie v rámci vnútornej kanalizácie a slúži na združovanie potrubia z jedného alebo viacerých smerov. Táto odbočka má redukovaný priemer, čo umožňuje prepojenie potrubia s rôznymi priemermi. 

Odbočka má tri základné parametre:

  1. Priemer: 50 mm
  2. Redukovaný priemer: 40 mm
  3. Uhol odbočenia: 67 stupňov

Vzhľadom k tomu, že je vyrábaná z materiálu HT (high-temperature), odbočka je schopná odolávať vysokým teplotám a tlakom, ktoré sú charakteristické pre kanalizačné systémy s vysokou teplotou. Tento materiál je tiež odolný voči rôznym chemikáliám, ktoré sú bežne prítomné v kanalizačných systémoch.

Odbočka má uhol 67 stupňov, čo umožňuje odbočenie potrubia pod určitým uhlom, a to v prípade, že nie je možné použiť priamu spojku alebo koleno. Tento uhol môže byť prispôsobený podľa potrieb konkrétnej inštalácie.

Odpadová HT odbočka 50/40/67° redukovaná bola vyvinutá tak, aby splňovala súčasné technické normy a požiadavky pre vnútornú kanalizáciu. Je dôležité si uvedomiť, že tento výrobok by sa nemal používať v iných aplikáciách ako je vnútorná kanalizácia. V prípade, že potrebujete informácie o vhodných riešeniach pre vašu konkrétnu potrebu, odporúčame sa obrátiť na odborníka alebo predajcu, ktorý vám pomôže vybrať správne riešenie a zaručí, že zvolené komponenty budú vhodné pre daný typ aplikácie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: