Hnojivo ovčie Lasta Premium 3 kg

Kód: LHO - 3
6,25 €
Skladom (4 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Univerzálne organické hnojivo LASTA Premium 3 kg je vyrobené z OVČIEHO hnoja, ktorý je spracovaný pomocou sušenia a lisovania do peletkovej podoby, čo zabezpečuje jednoduchšiu manipuláciu. Svojimi výnimočnými vlastnosťami a vysokým obsahom živín je jedinečné v svojom druhu.
 
LASTA Premium prináša množstvo výhod oproti iným druhom hnojív. Svojim organickým pôvodom a vysokým obsahom živín pomáha zlepšovať štruktúru pôdy a pôsobí priaznivo na pôdnu biologickú aktivitu. Okrem toho, pomáha prirodzene kontrolovať niektoré zo škodcov a má zásadité pH, čo má pozitívny vplyv na životné prostredie a prekyslené pôdy.
 
Ovčie hnojivo je určené na hnojenie pred výsadbou rôznych plodín, ako sú zemiaky, repa, zeler, hlúbová a plodová zelenina, a taktiež na vyhnojenie kvetinových záhonov. Jeho použitie je vhodné aj pri príprave pôdy pred výsadbou stromov a kríkov.
 
LASTA PREMIUM má mnoho výhod. Jeho používanie vedie k zlepšeniu biologických vlastností pôdy a obnove produktivity. S obsahom živín, ktoré pomáhajú rastlinám prosperovať, je ideálnym riešením pre pestovanie zdravých a výnosných plodín.
 
Doprajte vašim rastlinám a pôde to najlepšie s organickým Ovčím hnojivom LASTA PREMIUM.
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: