Dynali 6,5 ml Syngenta

Kód: 23457543
2,50 €
Skladom (14 ks)
Dynali je moderný prípravok proti chorobám viniča s unikátnou formuláciou. Účinná látka: difenoconazole zo skupiny triazolov zastavuje vývoj húb inhibíciou biosyntézy ergosterolu v bunkových membránach – pôsobí ako demetylačný inhibítor (DMI). Difenoconazole je systémová fungicídna účinná látka s preventívnym a kuratívnym účinkom. Je absorbovaná listami a v rastline sa šíri akropetálne a translaminárne. Účinná látka cyflufenamid je fungicídna účinná látka zo skupiny fenylacetamidov s preventívnym a kuratívnym účinkom. Zabraňuje vytváraniu a rozvoju haustórií, mycélia a spór škodlivých organizmov. Pre túto účinnú látku je charakteristický dobrý translaminárny pohyb a uvoľňovanie vo forme pár. Spôsob účinku: systémový
 
Balenie: 6,5ml, 250ml
 
Výrobca: SYNGENTA Švajčiarsko

Detailné informácie

Podrobný popis

Dynali® je moderný fungicíd s unikátnou formuláciou, ktorá bola prvýkrát použitá v tomto prípravku. Spoločnosť Syngenta priniesla tento inovatívny typ formulácie aj na Slovensko. Nová formulácia neobsahuje žiadne organické rozpúšťadlá, čo zabezpečuje neuveriteľne priaznivý ekotoxikologický a reziduálny profil s vynikajúcou biodegradáciou.

Vlastnosti:

  • Nový systém v ochrane viniča s preventívnym aj kuratívnym účinkom
  • Obsahuje dve účinné látky s preventívnym aj kuratívnym účinkom
  • Úplne nová formulácia s unikátnymi vlastnosťami
  • Registrovaný proti múčnatke viniča, červenej spále a čiernej hnilobe viniča

Spôsob účinku: Účinná látka difenoconazole zo skupiny triazolov zastavuje vývoj húb inhibíciou biosyntézy ergosterolu v bunkových membránach. Pôsobí ako systémový fungicíd s preventívnym a kuratívnym účinkom. Je absorbovaný listami a šíri sa akropetálne a translaminárne.

Účinná látka cyflufenamid je fungicídna účinná látka zo skupiny fenylacetamidov s preventívnym a kuratívnym účinkom. Zabraňuje tvorbe a rozvoju haustórií, mycélia a spór škodlivých organizmov. Má dobrý translaminárny pohyb a uvoľňuje sa vo forme pár.

Odporúčania: Na zabránenie vzniku rezistencie nepoužívajte tento prípravok viac ako 2x za vegetačnú sezónu. Interval medzi aplikáciami by mal byť minimálne 10 dní. Aplikujte prípravok od rastovej fázy celkom vyvinutej metliny až po fázu začiatku dotýkania sa bobúľ. Dodržiavajte 21-dňovú ochrannú dobu medzi poslednou aplikáciou a zberom.

Pred použitím tohto prípravku si vždy dôkladne prečítajte etiketu a informácie o prípravku, aby ste zabezpečili bezpečné a efektívne použitie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: