AGRO CS Kristalon Zdravá paradajka a paprika 500 g

Kód: 25400522
4,50 €
Skladom (21 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Kristalon Zdravá paradajka a paprika je dvojzložkové hnojivo, vo vode úplne rozpustné, ktoré obsahuje všetky živiny potrebné na dobrý vývin paradajok a paprík. Je zdrojom všetkých základných živín potrebných k zdravému vývinu plodov. Je účinnou prevenciou proti černaniu plodov paradajok a hnilobe koncov paprík.
 
Aplikácia hnojiva sa strieda s aplikáciou vápnika v 1 týždenných intervaloch (vždy formou zálievky). Prihnojovať začnite aktívnym vápnikom ( modré vrecúško) Jedna plná odmerka hnojiva (10 g) na 10 litrov vody krátko premiešajte cca 40 sek. Prihnojovanie vykonávajte 1x za týždeň. Ďalší týždeň použite na prihnojenie kryštalické hnojivo ( biele vrecúško)  v dávke 15 g (1,5 odmerky) na 10 l vody. Aplikáciu vykonávajte opäť zálievkou. Takto striedajte obidve tieto zložky v týždennom intervale počas celého vegetačného obdobia. Aplikujte vždy zálievkou.
 
Aktívny vápnik: v modrom vrecku obsahuje len vápnik a dusík. Všetok vápnik je rastlinami ľahko prijímaný, preto je veľmi účinný proti fiziologickým poruchám ako je hniloba plodov paradajok a hniloba špičiek paprík. Dusík podporuje bujný rast rastlín a nárast veľkých plodov.
 
Kryštalické hnojivo: V priehľadnom vrecku je Kristalon so zvýšeným obsahom draslíka, fosforu a pridaným horčíkom. Vysoký obsah horčíka podporuje fotosyntézu a tým zvyšuje intenzitu rastu. Toto unikátne zloženeie podporuje bohaté nasadenie kvetov, chuť a kvalitu plodov.
 
Výhody:
 
- špeciálny KRISTALON  s obsahom dvoch zložiek - hnojivo + aktívny vápnik
- hnojivová zložka bohatá na základné živiny a mikroprvky
- zložka s vápnikom - účinná prevencia proti hnilobe paradajok a hnilobe špičiek paprík
- dobre prijímaný vápnik - aplikácia zálievkou
- bohatý zdroj vápnika 26,3 % CaO
- na 400l zálievky
 
 
Pomer živín NPK (19-6-20) + 3% Mg +7,5% S + mikroprvky B, Mo, Fe, Cu, Mn, Zn

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: