Profiler WG 5 x 25 g

Kód: 23458591
9 €
Skladom (2 ks)
Dvojzložkový fungicídny prípravok vo forme vo vode dispergovateľných granúl na ochranu proti peronospóre viniča.
 
Výrobca: BAYER CropScience, Nemecko
 
Účinné látky: fluopicolide 44,4 g/kg, fosetyl-Al 667 g/kg
 
Balenie: 25g, 5x25g

Detailné informácie

Podrobný popis

Profiler WG je nový fungicíd - postrek proti plesni, určený k boju proti peronospóre - pliesni na viniči. Účinkuje proti hubám z triedy Oomycetes, najmä Plasmoparaspp., Peronospora spp., Phytophthora spp., Pythiumspp..Pôsobí aj proti niektorým bakteriózám (Erwinia amylovora).

Profiler WG vyhovuje smerniciam integrovanej produkcie a je zaradený do systému integrovanej produkcie (IP). Neobsahuje limitovane účinné látky ako sú meď, mancozeb alebo metiram, takže je vhodnou alternatívou postrekových sledov bez rizika ich maximálneho počtu aplikácií.


Profiler WG vykazuje pri postreku v dávke 30 g vedľajšej účinnosť proti plesni sivej. Využitie vedľajšej účinnosti je vhodné predovšetkým pri ošetrení v období odkvitaní stromov (BBCH 71) alebo v období začiatku zapájaní hrozna (BBCH 77). Použitie nižšej hranice aplikačnej dávky - 15 g je možné za podmienok nižšieho infekčného tlaku.

Používajte prípravok na ochranu rastlín bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o prípravku

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: