FORESTINA Lignohumát Profík 1l

Kód: 13278370
Značka: FORESTINA
7,20 €
Skladom (7 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

PROFÍK Lignohumát je rad profesionálnych výrobkov do ktorej patria ako hnojivá tak aj substráty. Lignohumát je záhradný produkt s optimálnym obsahom fulvových látok a humínových kyselín. Popri tom obsahuje celý rad mikroprvkov v dobre prijímateľné chelátovej forme (železo, mangán, meď, zinok, molybdén, bór a kobalt). Vzhľadom k tomuto zloženiu pôsobí veľmi priaznivo na celkový stav rastlín. Lepšie zakoreňovanie sadeníc. Podporuje rozvoj koreňového systému. Zlepšuje využitie živín z hnojív. Zlepšuje zdravotný stav rastlín.Zvyšuje odolnosť proti stresom a chorobám. Prispieva k väčšiemu nasadeniu kvetov a tým k bohatej úrode. Pomocný rastlinný prípravok Záhradný lignohumát 6%  

POUŽITIE

Lignohumát možno aplikovať na všetky rastliny zálievkou alebo postrekom na list. Popri tom je možné použiť aj na morenie semien, cibuliek a k máčanie koreňov sadeníc.  

Dávkovanie pri aplikácii na list: 15 ml (po okraj naplnený uzáver) zmiešame s 10 l vody a hnojíme 1 - 2x za 14 dní.

Dávkovanie pri zálievke: 15 ml (po okraj naplnený uzáver) zmiešame s 5 l vody a hnojíme 1 - 2x za 14 dní.

Dávkovanie pri morení koreňov, semien a cibuliek:15 ml (po okraj naplnený uzáver) zmiešame s 250 ml vody a moríme cca 2 - 4 hodiny. V uvedených pomeroch možno tiež Lignohumát kombinovať s bežnými organickými a minerálnymi hnojivami.

Balenie 1 l je cca 332 l zálievky a 666 l postreku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: