Cabrio Top Basf AG 20 g

Kód: 23457512
2,10 €
Skladom (5 ks)

Cabrio Top je kombinovaný dvojzložkový fungicíd zo skupiny strobilurínov s translaminárnym a lokálne systémovým účinkom proti hubovým chorobám viniča. Cielená ochrana je zameraná hlavne voči múčnatke a peronospóre. Vynikajúco účinkuje aj pri vysokom infekčnom tlaku na obidve choroby škodiace na listoch aj na bobuliach. Okrem uvedených chorôb veľmi dobre účinkuje proti červenej spále, čiernej škvrnitosti viniča a má dobrý účinok aj proti botrytíde.

Účinná látka: pyraclostrobin (50g/kg) + metiram (550g/kg)
Systém účinku: hĺbkový (čiastočne systémový) + kontaktný
Balenie: 20g, 3x20g, 10x20g, 500g

Výrobca: BASF AG, Nemecko

Detailné informácie

Podrobný popis

Cabrio Top je vysoko účinný fungicíd, ktorý kombinuje dve účinné látky zo skupiny strobilurínov - pyraclostrobin a metiram. S jeho translaminárnym a lokálne systémovým účinkom poskytuje spoľahlivú ochranu proti hubovým chorobám viniča, predovšetkým múčnatke a peronospóre. Jeho účinnosť je dokázaná aj pri vysokom infekčnom tlaku, ktorý môže spôsobiť vážne poškodenie listov aj bobúľ viniča.

Okrem múčnatky a peronospóry sa Cabrio Top osvedčil aj vo svojom účinku proti ďalším chorobám, ako je čierna škvrnitost, červená spála a botrytída. Jeho dlhotrvajúci účinok a kombinácia účinných látok zabraňujú vzniku rezistencie a zabezpečujú efektívnu ochranu viniča.

Tento fungicíd je šetrný voči užitočným organizmom a vhodný do integrovaných systémov pestovania. Jeho granulovaná formulácia umožňuje ľahké dávkovanie a jednoduchú manipuláciu. S Cabrio Topom šetríte čas a zabezpečujete komplexnú ochranu viniča proti viacerým chorobám naraz.

Vysoká bezpečnosť, spoľahlivá účinnosť a praktickosť robia z Cabrio Topu ideálneho partnera pre ochranu vašich viníc. S týmto fungicídom od spoločnosti BASF môžete mať istotu, že vaše viniče budú chránené pred chorobami s maximálnou efektivitou.

 
Používajte prípravok na ochranu rastlín bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o prípravku.
 

Plodina

Škodlivý činiteľ

Dávka do 10 L vody na 100m2

Čakacia lehota v dňoch

Povolené kombinácie a poznámky

Vinič

Múčnatka viniča

20g

35 dní

Prvý postrek na začiatku kvitnutia, druhý na konci kvitnutia, tretí pred uzatváraním strapcov

 

Vinič

Peronospóra viniča

20g

35 dní

Prvý postrek na začiatku kvitnutia, druhý na konci kvitnutia, tretí pred uzatváraním strapcov

 
 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: