Nádrže pre dažďovú vodu, žumpy, septiky

V našej kategórii nádrží pre zber a spracovanie vody nájdete široký výber rôznych typov nádrží. Ak máte záujem o zber dažďovej vody pre zalievanie záhrady alebo napojenie na domácnosť, môžete si vybrať z našej ponuky nádrží na zber dažďovej vody rôznych objemov a tvarov.

Okrem toho, ponúkame tiež kvalitné žumpy pre zber a spracovanie odpadových vôd z domácnosti a komerčných objektov. Naše žumpy sú dostupné v rôznych veľkostiach a s rôznymi typmi odtokov a filtrov, aby zabezpečili optimálne spracovanie odpadových vôd.

Pre tých, ktorí hľadajú robustné riešenie na úpravu odpadových vôd, ponúkame tiež septiky. Naše septiky sú vyrobené z kvalitných materiálov a sú dostupné v rôznych objemoch a konfiguráciách, aby vyhovovali vašim potrebám.

Nakoniec, pre tých, ktorí hľadajú flexibilné riešenie na skladovanie vody alebo chemických látok, máme v ponuke nádrže na skladovanie rôznych objemov a materiálov. Tieto nádrže sú ideálne pre použitie na farmách, v priemysle, v domácnostiach a ďalších aplikáciách.

Všetky naše nádrže sú vyrábané z kvalitných materiálov, čím zaručujú ich spoľahlivosť a dlhú životnosť. Vyberte si z našej širokej ponuky a nájdite riešenie, ktoré najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

Najpredávanejšie

8 položiek celkom
nadrz 3000 l AQ3000
narz 5000 l AQ5000
nadrz 6000 l AQ6000
plastova zumpa 3000 l HB3000
plastova zumpa 5000 l HB5000
plastova zumpa 6000 l HB6000
plastova zumpa 8000 l HB8000