KGSU kanalizačný prechod kamenina - PVC DN 200

Kód: 2678
33,40 €
Skladom (99 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

KG kanalizačný prechod kamenina - PVC DN 200 je produkt, ktorý slúži na prepojenie kanalizačných potrubí s rôznym materiálom a priemerom. Tento konkrétny prechod je určený na prepojenie kanalizačného potrubia s priemerom DN 200 vyrobeného z polyvinylchloridu (PVC) s potrubím z kameniny.

Konštrukcia prechodu pozostáva z dvoch častí - z vnútornej a vonkajšej. Vonkajšia časť je vyrobená z kameniny, ktorá je trvanlivá, odolná voči poškodeniu a má vzhľad prírodného kameňa. Vnútorná časť je zase vyrobená z PVC, ktoré je flexibilné a ľahké, a preto sa dobre prispôsobuje potrebám inštalácie.

KG kanalizačný prechod kamenina - PVC DN 200 má kruhový tvar a je vybavený tesniacim kruhom na obidvoch koncoch. Tento kruh zabezpečuje tesné spojenie medzi potrubím z kameniny a PVC potrubím. Prechod je veľmi odolný voči korózii, teplu a chemikáliám a je vhodný na použitie v domácnostiach, pri opravách kanalizácie, vodoinštalácií a na staveniskách.

KG kanalizačný prechod kamenina - PVC DN 200 umožňuje jednoduchú inštaláciu a rýchlu výmenu poškodeného alebo nefunkčného potrubia. 

Vonkajší priemer kameniny: 250 mm

Špecifikácia
Druh položky PVC prechod
Priemer potrubia 200 mm
Kruhová tuhosť SN8
Materiál PVC

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: