KGB kanalizačné koleno 15° DN 200

Kód: 2600
7,70 €
Skladom (100 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

KGB kanalizačné koleno 15° je súčasťou kanalizačného systému a slúži na prepojenie dvoch rúr v uhle 15°. Toto koleno je vhodné najmä pre použitie v oblastiach, kde sa vyskytujú ohyby a zmeny smeru v kanalizačnom systéme. Koleno je vyrobené z PVC materiálu, ktorý zaručuje vysokú odolnosť voči chemikáliám a korózii. Okrem toho, jeho hladká vnútorná stena minimalizuje možnosť tvorby usadzovania nečistôt a zlepšuje prietok odpadových vôd. Montáž tohto kanalizačného kolena je jednoduchá a rýchla. Pred montážou by však mal byť kanalizačný systém riadne očistený a odmastený. KGB kanalizačné koleno 15° je kvalitný a spoľahlivý produkt, ktorý sa vyznačuje dlhou životnosťou a vysokou odolnosťou voči vonkajším vplyvom.
 
KG koleno 15° DN200 je určené na vonkajšiu kanalizáciu. Kanalizačné plastové kolena slúžia na vytvorenie oblúkov v kanalizačnom potrubí. 
Typ: KG
Farba: Oranžová
Materiál: PVC-U
Hrúbka steny materiálu: 3,2 mm
Priemer kolena: V ponuke si môžete vybrať z rôznych priemerov kolien.
Výhodné vlastnosti: Veľmi ľahký materiál, spoje sú odolné voči vode, životnosť dlhšia ako 50 rokov, žiadne ďalšie náklady na údržbu potrubia, spojenie pomocou tesniacich gúm, odolnosť do teploty až 60°C. Súčasťou každého KG kolena je aj tesniaci krúžok.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: