Kanalizačná spätná klapka priebežná DN 125

Kód: 2672
29,40 €
Skladom (89 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Kanalizačná spätná klapka priebežná DN 125 je produkt, ktorý slúži na zabraňovanie návratu splaškových vôd z kanalizácie do objektu. Tento typ spätných klapek sa používa na zabezpečenie ochrany pred prípadnými povodňami alebo vysokými hladinami splaškových vôd.

Konštrukcia kanalizačnej spätné klapy pozostáva z tela, ktorého vnútorná časť je vybavená klapkou, ktorá sa otvára iba v jednom smere. Toto zabezpečuje, že splaškové vody môžu odtiecť z objektu do kanalizácie, ale nevrátia sa späť.

Klapka je vyrobená z kvalitného polypropylénu (PP), ktorý je odolný voči korózii a chemikáliám. Telo klapy je tiež vyrobené z rovnakého materiálu a má špeciálnu úpravu, ktorá zlepšuje odolnosť proti opotrebeniu a umožňuje jednoduchú údržbu.

Kanalizačná spätná klapka priebežná DN 125 sa inštaluje do kanalizačného potrubia s priemerom 125 mm. Je vhodná na použitie v domácnostiach, pri opravách kanalizácie, vodoinštalácií a na staveniskách.

Výhodou tohto produktu je, že umožňuje jednoduchú inštaláciu, nevyžaduje žiadne náročné nástroje ani špeciálne znalosti. Navyše, kanalizačná spätná klapka priebežná DN 125 dokáže zabezpečiť ochranu objektu pred nebezpečným návratom splaškových vôd a tým minimalizuje riziko škôd spôsobených povodňami alebo záplavami.

 
Technické parametre: 
 
Typ: KG
Farba: Oranžová
Materiál: PVC-U
Hrúbka steny materiálu: 3,2 mm
Výhodné vlastnosti: Účinne chráni pred vnikaním zápachu do interiéru budovy, pokiaľ kanalizácia nie je dlhú dobu využívaná.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: